Hakkımızda

Kiralık Villanı Bul olarak 2020 yılında Kaş, Kalkan, Fethiye gibi turistik bölgelerde özel havuzlu villa ve apart kiralama hizmeti vermekteyiz.

Esmera Grup Turizm İnşaat Ticaret'in bu işe başlamasının temel sebebi, bu sektörde yenilikçi fikirlerin kısıtlı olması, genç ve dinamik ekibimiz insanların artık yeni ve farklı aktiviteler yapması gerektiğini düşünerek şirketimizi faaliyete geçirdik.

Şirketimiz 2011 yılından bu yana İnşaat alanında tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Şirketimizin bünyesinde bulunan, balayı çiftlerimizin rahatlıkla istedikleri villayı bulabilecekleri balayicim.com da yakında sizlerin hizmetinde olacaktır.

Villa ve apart portföyümüz her bütçeye uygun şekilde ve en seçkin villalar ile dizayn edilmiştir.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve yüz yüze tanışabilmek için Kaş/Kalkan'daki ofisimize bekleriz.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri. Etkinlik her yıl 40.000’e yakın sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlıyor. Bizlerde Esmera Grup Turizm ailesi olarak bizi tercih eden misafirlerimize daha iyi hizmet, farklı vizyon anlayışı ile  Emitt 2022'de yerimizi aldık.
 
×