info@balayicim.com 0850 307 2011

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Online Rezervasyon: Kiralamak istediğiniz villanın detayları içersinde yer alan, takvim üzerinde konaklamak istediğiniz tarihleri işaretmenizin ardından bir sonraki adımda açılan formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Tüm bilgiler eksiksiz olarak girildikten sonra Rezervasyon yap butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeniz halinde Sistemde belirtilen tutarı kredi kartı bilgilerinizi girip onaylamanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanacak ve tarafınıza rezervasyon onayınız mail olarak gönderilecektir.

Banka havalesi ile  ödemeyi tercih etmeniz halinde Sistemde belirtilen tutarı belirtilen hesaba en geç iki iş günü içersinde yatırmanız gerekecek ödemeyi yapmanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanacak rezervasyon onayınız mail olarak gönderilecektir.

Rezervasyon işleminin gerçekleşmesi itibariyle rezervasyon yaptığınız villanın takviminde rezervasyonunuzun bloke edildiği görecek ve dilediğiniz zaman ana sayfada yer alan Rezervasyon Kontrol bölümünden rezervasyon detaylarınızı görebileceksiniz, artık yapmanız gereken hayalinizdeki tatilin başlamasını beklemek olacaktır.

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz Tatil Konutunu belirledikten sonra sizden hangi tatil konutu olduğunu öğrenmek için villanın ismi yetkili personel tarafından istenecektir, İstediğiniz tarihlerin rezerve durumu kontrol edildikten sonra size ulaşabileceğimiz ve rezervasyon sahibine ait bilgiler yetkili personelimiz tarafından alınır ve size ödeme yapacağınız hesap bilgileri belirtilir bu işlemlerin sonucunda Ön Rezervasyon işleminiz tamamlanmış olur. Belirtilen hesaba gereken ön ödemenin yapılmasıyla villa belirttiğiniz tarihlerde adınıza bloke edilir ve tarafınıza en geç 24 saat içersinde Rezervasyon Onayı mail olarak gönderilir.

Not: Rezervasyon Onayı Tüm şirket bilgilerinin ve Sizin bilgilerinizin yer aldığı resmi sözleşme olarak geçerlidir. Sözleşme içersinde kiralamış olduğunuz villanın ismi, Hangi tarihler arasında konaklayacağınız, Villa kiralama tutarı ve Yapmış olduğunuz ön ödeme tutarı gibi rezervasyonunuzun detayları belirtilmektedir. Şözleşmenin size gönderileceği mail resmi olarak şirketimize kayıtlıdır.

Kaç Kişi Konaklayabiliyoruz ?

Villamızda belirtilen maksimum kapasitede kişi kabul edilmekte bu sayıya çocuklar da dahil olmaktadır ve bu sayının üzeri kişi kesinlikle kabul edilmemektedir.

 Yemek Hizmetiniz Varmı?

 Yemek servisi hizmetimiz bulunmamaktadır. Villalarımıza ait mutfaklarda kendi yemeklerinizi pişirebilir, kendi ellerinizle güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Özel barbekü hizmeti talep etmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz özel şeflerden bu hizmeti ücret karşılığında alabilirsiniz. Ücret ve hizmet detayları ile ilgili bizleri arayabilirsiniz.

Ücrete Dahil Olan Neler ?

Aksi belirtilmedikçe web sayfamızdaki fiyatlara, villanın belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel ( elektrik, su, tüpgaz ) giderler, havuz ve bahçe bakımları, arıza durumunda teknik servis, giriş öncesi temizlik ve çarşaf - havlu değişimi dahildir. 

Ödemeler Nasıl yapılıyor?

Rezervasyon formunun oluşturulmasının ardından ilk etapta, konaklama yapacağınız tarih aralığındaki villanın toplam kiralama bedelinin %35'lik kısmının ödenmesi gerekmektedir. Bu tutar rezervasyon formunu doldurduğunuz sırada sizlere ön bilgi olarak da verilmekte ayrıca tarafınıza ulaşan ön rezervasyon bilgilerinizde de yer almaktadır. %35'lik depozito ödemesini tarafınıza mail ile göndereceğimiz ödeme linki üzerinden güvenli bir şekilde ( 3d secure ile)  kredi kartınız ile ya da firma hesap numaramıza yapacağınız havale/eft ödemesi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kalan %65'lik tutar ise villaya giriş esnasında nakit olarak ödenecektir.