info@balayicim.com 0850 307 2011

HAKKIMIZDA

Öncelikli olarak ''balayıcım.com'' villa/apart kiralama sitemize hoşgeldiniz.

balayıcım.com, Esmera Grup Turizm İnş.Tic. ve San.Ltd.Şti'ne ait bir markadır.

balayıcım.com Türkiye genelinde birden çok noktada tanınmamış, halen daha keşfedilmeyi bekleyen tatil bölgelerinde sizlerin farklı özelliklere sahip kiralık balayı villası ve apartlarda unutulmaz bir balayı tatili geçirmenize vesile olmak için 2011 yılında Mehmet Ali KIZMAZ (KIZMAZLAR GROUP sahibi) öncülüğünde kurulmuş olup yine KIZMAZLAR GROUP'un öncülüğünde Esmera grup Turizm İnş.Tic. ve San.Ltd.Şti altında hizmetlerine kurumsal olarak devam etmektedir. Firmamız balayı tatili amaçlı daire, ev ve villaların kiralanmasının organizasyonu ile ilgilenmektedir. Firmamız,balayıcım markasını oluştururken emlakçılık mantığından ziyade turizm mantığını ön planda tutmuştur. Çünkü siz sevdiğinizle ve eşinizle ilk defa bir tatile çıkıyorsunuz ve herşey size özel olmalı,bu noktadada balayıcım.com sizlere bütün imkanları sunmaktadır.Bu sektör daha çok ilgi ve özen istemektedir. Biz Esmera grub Turizm olarak KIZMAZLAR GROUP öncülüğünde oluşturduğumuz ''BALAYICIM'' markasıyla misafirlerimize istedikleri balayı tatil seçeneğini sunarken tatilleri boyunca 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

Hayallerinizdeki unutulmaz bir balayı tatili yaşamak için web sitemizden villanızı seçebilir yada bize nasıl bir villada balayı  tatili yapmak istediğinizi belirtip önerdiğimiz tatil evinde unutulmaz bir balayı tatili keyfi yaşayabilirsiniz…

Firmamız,Antalya/Kaş/Kalkan'da bulunan merkez ofisinde faaliyetlerini yönetmektedir.

Balayıcım.com ekibi olarak en büyük misyonumuz Türkiye’ de hiçbir sorumluluk taşımayan sanal internet sitelerinin önüne geçerek gerçek güvenilir hizmeti yerinde ve sorunsuz sunan ve dünyaca tanınan bir Türk firması olmaktır.Bu nedenle firmamız tüm müşteri yorumlarına değer vererek büyümesini adım adım sürdürmekte olup;her geçen gün hizmet ağını ve portföyünü genişletmeye devam etmekte ve sadece kaliteli ve belirli standartlara sahip konutların kiralamasını sizlere sunmaktadır.

Villa ve apart portföyümüz her bütçeye uygun şekilde ve en seçkin villalar ile dizayn edilmiştir.
Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve yüz yüze tanışabilmek için Kaş/Kalkan'daki ofisimize bekleriz.


İŞLETME ADI: BALAYICIM

TİCARİ ÜNVANI: ESMERA GRUP TURİZM İNŞ.TİC. VE SAN.LTD.ŞTİ

SORUMLU KİŞİ: Mehmet Ali KIZMAZ

MERSİS NO: 0380110449300001

MERKEZ OFİS: Kalkan Mahallesi  Gürgen Sokak No/25/1 Kalkan/Kaş

ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 307 2011

7/24 DESTEK HATTI: +90 (534) 604 8705

WHATSAPP: 0850 307 2011/+90 (534) 604 8705